Nawigacja
Info Gimnazjum nr 1
· Kontakt
· Dziennik elektroniczny
· Godziny pracy sekretariatu
· Nauczyciele Gimnazjum nr 1
· Rada Rodziców
· Dojazd do Gimnazjum nr 1
· BIP Gimnazjum nr 1


Z życia szkoły
· Aktualności
· Galeria "Nasi najlepsi"
· Egzamin gimnazjalny 2016
· Victorie w Gimnazjum nr 1
· Laureaci i Finaliści Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych
· Samorząd Uczniowski
· Filmiki o G 1
· Zespół Boisk Orlik 2012
· Fan Page Samorzadu Uczniowskiego na Facebooku

Dla Uczniów
· Wykaz podręczników
· Regulamin wypożyczania podręczników
· Kalendarz roku szkolnego
· Kalendarz wydarzeń
· Zajęcia pozalekcyjne
· Pedagog i psycholog
· Prawa dziecka

Dla rodziców
· Wychowawcy klas
· Obiady dla uczniów
· Harmonogram konsultacji i zebrań w roku szkolnym 2016/2017
· Bezpieczny Internet
· Dopalacze - numery telefonów
· Zasady korzystania z e-dziennika

Dokumenty szkolne
· Statut Gimnazjum nr 1
· Ocenianie Wewnątrzszkolne
· Program Wychowawczy
· Szkolny Program Profilaktyki
· Wewnątrzszkolny System Doradztwa Zawodowego
· Procedury wydawania duplikatu świadectwa i legitymacji szkolnej

Klub Książki i Filmu
· Recenzje filmów październik
· Recenzje książek listopad
· Recenzje książek grudzień
· Recenzje książek styczeń
· Recenzja filmu luty
· Recenzje książek luty
· Recenzje książek marzec
· Recenzje książek kwiecień
· Recenzja książki maj
· Recenzja filmu maj
Kącik języka niemieckiego- Deutschecke
· Gry językowe
· Ucz się z nami
· Piosenki
· Informacje o DACH

· Kontakt z administratorem
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Losowa Fotka
Ostatnie artykuły
· Foldery prezentujące...
· Samorząd Uczniowski
· Dopalacze - numery t...
· Giełda staroci Lamus
· Reaktywacja Giełdy S...
Victorie 2013
victorie2013.jpg

19 czerwca 2013r. w Domu Kultury „Strzecha” odbyła się gala podsumowująca osiągnięcia uczniów Gimnazjum nr 1, którzy reprezentowali szkołę w konkursach przedmiotowych, artystycznych i sportowych. Na uroczystość przybyli: prezydent Mirosław Lenk, wiceprezydent Ludmiła Nowacka, naczelnik WEKiS Marek Kurpis, dyrektor Domu Dziecka w Skorogoszczy Marzena Kłysz, członkowie Prezydium Rady Rodziców. Głównym celem szkoły jest odkrywanie talentów wychowanków i stworzenie warunków umożliwiających ich pełny rozwój. Liczne sukcesy uczniów potwierdzają wywiązywanie się Gimnazjum nr 1 z tego zadania.


Liczne sukcesy uczniów potwierdzają wywiązywanie się Gimnazjum nr 1 z tego zadania. Szczególnym momentem uroczystości było wręczenie statuetek Victorii trzecioklasistom, którzy wyróżnili się sukcesami naukowymi, wynikami sportowymi czy zaangażowaniem społecznym.

Laureaci Victorii 2013

Paweł Wałach

Wszyscy cenią jego niesamowite poczucie humoru. Optymizmem i pogodą ducha zjednuje sobie wielu przyjaciół. Ma własne zdanie na każdy temat. Jest konsekwentny w działaniu, ma jasno wyznaczone cele, do których uparcie dąży. Lubi adrenalinę i wciąż szuka nowych wyzwań. Chętnie jeździ na długie wycieczki rowerowe. Lubi też sporty motocyklowe i sztuki walki. Jest zwolennikiem zdrowego odżywiania i chętnie przygotowuje potrawy według własnych pomysłów. Jego wielką miłością jest muzyka. Jest niezwykle utalentowanym muzykiem, który zachwycał nas wielokrotnie swymi koncertami podczas szkolnych uroczystości.

Kaja Zubko

Jest pracowitą i bardzo ambitną uczennicą. To urodzona przywódczyni, zorganizowana, odpowiedzialna i łatwo nawiązująca kontakty. Swoją radością i pogodą ducha zjednuje sobie wielu przyjaciół. Jest zawsze pełna energii i optymizmu, a swoim entuzjazmem potrafi zachęcać innych do działania. Jest osobą wrażliwą i chętnie pomaga potrzebującym. Marzy o studiach medycznych. Chętnie angażuje się w działalność społeczną. Aktywnie uczestniczy w pracach Młodzieżowej Rady Miasta. Stanowi wzór dobrego postępowania dla wielu rówieśników.

Agnieszka Bugajska

Jest osobą odpowiedzialną i ambitną. Zawsze wywiązuje się z powierzonych jej zadań. Chętnie angażuje się w pracę na rzecz szkoły i środowiska. Jest wrażliwa na krzywdę innych i udziela się jako wolontariuszka w świetlicy środowiskowej. Wielokrotnie brała udział w akcjach charytatywnych. Zawsze można liczyć na jej pomoc. Pisze wiersze, przeprowadza wywiady i tworzy reportaże. Kocha podróże. Jest prawdziwym obieżyświatem. Zwiedziła wiele krajów Europy oraz Stany Zjednoczone. Wielokrotnie osiągała sukcesy, reprezentując  szkołę w konkursach recytatorskich i dziennikarskich.

Agnieszka Hanslik

Jest osobą odpowiedzialną i godną zaufania. Zawsze wywiązuje się z powierzonych jej zadań. Ujmuje wszystkich swoją skromnością i uczciwością. Charakteryzuje ją wysoka kultura osobista. Interesuje się podróżami, ma ambitne plany na przyszłość, wie, jaki jest jej cel w życiu. Jest dobrym duchem klasy. Przyczyniła się do zintegrowania zespołu klasowego. Bardzo dobrze zna język angielski. W wielu konkursach zaprezentowała swoje zdolności lingwistyczne.

Daria Soszyńska

Jest osobą sumienną i doskonale zorganizowaną. Do życia podchodzi odpowiedzialnie. Ma wszechstronne zainteresowania, co nie przeszkadza jej w wywiązywaniu się z obowiązków uczniowskich. Jest ambitna i osiąga wysokie wyniki w nauce. Ma liczne grono przyjaciół, którzy cenią jej optymizm i pogodę ducha. Opanowała do perfekcji polską ortografię. Jest też utalentowaną artystką. Zachwyca wszystkich swoim talentem wokalnym i recytatorskim. Uświetniła niejedną szkolną uroczystość.

Joanna Chlebus

Jest wszechstronnie uzdolniona i lubi się uczyć. W rozwiązywaniu zagadek naukowych jest niedościgniona. Uwielbia twórczość Agaty Christie. Odkrywanie tajemnic kryminalnych to jej pasja. Analityczny umysł i zdolność logicznego myślenia ułatwiają jej rozwiązywanie zawiłych zadań matematycznych i chemicznych. Uwielbia przedmioty przyrodnicze i marzy o studiach medycznych. Biegle posługuje się językiem angielskim, a język polski nie ma przed nią tajemnic. Jest osobą ambitną, konsekwentnie dąży do wyznaczonych celów, przy tym jest otwarta, sympatyczna i koleżeńska. Podczas nauki w gimnazjum czterokrotnie zdobyła tytuł laureata wojewódzkiego konkursu przedmiotowego.

Piotr Mikler

Przez koleżanki i kolegów jest ceniony za wyjątkowe poczucie humoru. Chętnie angażuje się w prace na rzecz klasy i szkoły. Jest wrażliwy na ludzkie cierpienie i wielokrotnie uczestniczył w akcjach charytatywnych. Jest odpowiedzialny i rzetelnie wywiązuje się z powierzonych mu zadań. Odważnie broni swych racji, potrafi przeciwstawić się złu. Na co dzień nie rozstaje się z gitarą. Chętnie śpiewa poezję. Reprezentował szkołę w wielu konkursach artystycznych i uświetniał swoją grą i śpiewem uroczystości szkolne.

Radosław Bugiel

Jest uczniem odpowiedzialnym, pracowitym i ambitnym. Osiąga bardzo wysokie wyniki w nauce. Systematycznie i wytrwale dąży do obranego celu. Ma bardzo dobre relacje z rówieśnikami, cieszy się sympatią wśród kolegów. Cechuje go skromność, wrażliwość i inteligencja. Odznacza się wysoką kulturą osobistą, stanowi wzór do naśladowania dla innych uczniów. Jest utalentowanym matematykiem, wielokrotnym uczestnikiem konkursów i olimpiad  matematycznych

Agnieszka Gierszewska

Jest osobą sumienną, pracowitą i ambitną. Chętnie angażuje się w akcje prowadzone w szkole. Kocha zwierzęta i troszczy się o ich los, organizując dla nich akcje charytatywne. Jest bardzo wrażliwa i niezwykle uzdolniona artystycznie. Wielokrotnie brała udział w konkursach recytatorskich, zdobywając laury na szczeblu powiatowym i wojewódzkim. Podczas konkursów teatralnych wykazywała się niezwykłym kunsztem aktorskim, zachwycając jurorów i publiczność.

Grzegorz Lenczyk

Jest uczniem kulturalnym i rzetelnie wywiązującym się z obowiązków szkolnych.  Zawsze chętnie pomaga innym, jest koleżeński i życzliwy. Koledzy obdarzają go zaufaniem i sympatią. Jest sportowcem oddanym całym sercem koszykówce. Wielokrotnie reprezentował szkołę w zawodach sportowych, na których niejednokrotnie zdobywał laury. Chętnie uczestniczy w pracach społecznych, aktywnie działał w Młodzieżowej Radzie Miasta.

Marta Raciborska

Jest osobą o niespożytej energii, pełną radości życia., która nie zraża się przeciwnościami losu. Nowe zadanie jest dla niej kolejnym wyzwaniem, któremu chętnie się poświęci. Wrażliwość na los drugiego człowieka sprawia, że chętnie angażuje się w akcje charytatywne i działalność społeczną. Była pomysłodawcą i organizatorem wielu imprez szkolnych. Potrafiła zaangażować innych do wspólnego działania. Jest wesoła i pełna optymizmu. Ma talent aktorski, który zaprezentowała podczas konkursów teatralnych i recytatorskich. W tym roku szkolnym pełniła funkcję przewodniczącej Samorządu.


Szkolną galę uatrakcyjniły występy Piotra Miklera, Darii Soszyńskiej, Moniki Krok, Agaty Pawłowskiej, Julii Georges, Pawła Wałacha oraz Zespołu Wokalnego. Program prowadzili: Agnieszka Bugajska i Łukasz Cuber.

Uroczystość przygotowali : M. Teodorowicz-Wycisk, L. Zalewska, R. Hanslik, R. Szczasny, M. Holcer, W. Kręć.

Ten wyjątkowy wieczór zakończył się pamiątkowym zdjęciem wszystkich nagrodzonych uczniów.

p1030518_784x600.jpg


p1030515_800x600.jpgp1030528_800x600.jpg
Reklama
Szkoła bez przemocy

Etwinning

Szkoła Odkrywców Talentów

Szlachetna paczka

Statystyki reklamowe
Słoneczny panel
Dziś jest:

Wschód słońca: 3:13
Zachód słońca: 19:30

Dzień trwa:
16 Godzin 17 minut
I jest krótszy od najdłuższego dnia o: 2:17
Ostatnia galeria


Ankieta
Jak spędzasz wolny czas?Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Aktualnie online
· Gości online: 6

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 187
· Najnowszy użytkownik: AnKa
Wygenerowano w sekund: 0.02 17,811,731 Unikalnych wizyt
   | Üye OL! Ţifremi Unuttum?
LÝNK | LÝNK